איך לבחור YOUR SETUP

THE SETUP THAT IS RIGHT FOR YOU

יש 2 סוגי בורדים שניתן לבחור מבניהם:

מייפל

במבוק

בחירת הגלגלים

דה-בלוז DA BLUES


78mm

80a

גלגלי Freebord’s Da Blues הם תוצאה של מחקר ופיתוח נרחבים. Freebord’s Da Blues הם הגלגלים עם הביצועים הטובים ביותר שיש לנו להציע. הצורה הייחודית שלהם, ה urethane המיוחד, וה 45mm contact patch מציעים אחיזה מקסימלית ובו זמנית מאפשרים להחליק בצורה עקבית וצפויה מראש. הגלגלים ישפרו את חווית הרכיבה שלך, לא משנה מה הוא סגנון הרכיבה שלך. את הגלגלים האלו תמצאו אצל כל רוכב freebord מקצועי.

גרינגוז Greengos


78mm

80a

גלגלי Freebord’s Greengo הם היצירה האחרונה שלנו מהמעבדה התת-קרקעית סופר-סודית שלנו. הם בעלי צורה דומה לגלגלי Slasher האייקונים, הם יצוקים מ – urethane משופר הנותן שיווי משקל טוב יותר בהחלקות, ועמידות לאורך זמן רב יותר. הגרינגוז מעט קטנים יותר 78mm, בהשוואה לSlashers שהם 80mm. גרינגוז מצויינים לכל סוג הרכיבה, גם למתקדמים וגם למתחילים.

חומר הדק

במבוק BAMBOO

OWL  |  BOMBER

ההכלאה שלנו בין במבוק למייפל  – הבורד עשוי משכבת בסיס של מייפל קנדי וחמש שכבות של במבוק.

שכבות הבמבוק גורמות לדק להיות חזק יותר, מעט קל יותר ויותר קשיח, הן מאפשרות שליטה ברמה גבוהה יותר מאשר דק שעשוי מייפל בלבד.

מייפל MAPLE

MR. BLONDE  |  CATALYST

דק המייפל שלנו מיוצרים משבע שכבות מסורתיות של עץ מייפל קנדי, אשר רוב הסקייטבורדים מיוצרים ממנו. לדק מייפל יש טיפה יותר POP מאשר דק מבמבוק, אך אינו קשיח כמו הבמבוק.
כל דק משרת את מטרתו מצויין, הכל תלוי בהעדפתך האישית.

גודל דק

בחירת גודל הדק המתאים לך חשובה במיוחד מאחר וזה קובע את רוחב העמידה שלך, או כמה רחוק אחד מהשני יהיו ה bindings שלך.

הדקים של Freebord מגיעים בגדלים של  75ס"מ, 77ס"מ, 80ס"מ, 83ס"מ, 85ס"מ. חלק מהרוכבים מעדיפים עמדה רחבה יותר (wider stance) וכאלה שפחות. גובה הרוכב הוא האינדיקציה הטובה ביותר בכדי להחליט מהו גודל הדק המתאים ביותר.