איך freebord עובד?

הדמיון של freebord לסנובורד הינו תוצאה של שנים של פיתוחים מכניים ואבי טיפוס רבים. שני הגלגלים המרכזיים מתפקדים כמו בסיס של סנובורד ומאפשרים תנועה לכל הכיוונים. ארבעת הגלגלים האחרים מתפקדים כמו קצוות של סנובורד ויושבים מעט מעל הקרקע. התוצאה היא שאתה יכול להפעיל את המשקל באופן סלקטיבי לקצוות או למרכז, ולקבוע אם להסתובב או להחליק או כל שילוב של שתי התנועות הללו.

האם זה קשה לגלוש על freebord ? לוקח הרבה זמן ללמוד?

לגלוש על freebord נראה קל, אבל זה לא. כמתחיל אתה צריך להבין שכמו שאתה גולש על סנובורד, ב freebord אתה גולש על דרך סלולה (לא רוכב על סקטבורד). כמו ללמוד לגלוש על סנובורד, זה עשוי לקחת כמה ימים או שבועות עד שתבין את הרעיון, גם אם אתה כבר גולש על מנוסה. ניסיון קודם בספורט גלישה, במיוחד סנובורד, מזרז את תהליך הלמידה.

האם לגלוש על freebord זה מסוכן?

לגלוש על freebord זה מאוד מסוכן. חשוב לזכור למקד את המשקל שלך על דופן הבורד הפונה למעלה המדרון בזמן הרכיבה (uphill edge). אם תמקד את המשקל על החלק התחתון אתה תגרום לעצירה פתאומית של הfreebord שתגרום לנפילה חזקה. בנוסף לזה לעולם אל תגלוש על הגלגלים המרכזיים בלבד. הבורד יהיה חסר יציבות והוא עלול להחליק מתחתיך. בבקשה קרא את הזהרת הבטיחות הזאת לפני קנייה או רכיבה על freebord.

כמה freebord עולה?

בקר בחנות האינטרנטית בשביל לראות מכירים של בורדים ואביזרים נלווים.

היכן בישראל ניתן לרכוש Freebord?

ניתן לרכוש את פריבורד בישראל דרך אתר זה, בטלפון 03-6497777, או בחנות שלנו: סטארבייקס, ראול ולנברג 1, רמת החייל תל אביב.

אפשר לגלוש על קרקע מישורית? האם אפשר להשתמש בfreebord כ longboard ?

Freebord נועד ותוכנן לרכיבה בירידות ולא ניתן לגלוש בו כמו ב- longboard מסורתי. מומלץ שלא לגלוש מרחקים גדולים במישור. למרות שלא ניתן להסיר את הגלגלים המרכזיים, הרוכב יכול להנמיך אותם כדי להגביר את היציבות.

האם freebord ישפר את יכולות גלישת הסנובורד שלי?

בהחלט. Freebord מתמרן וגולש בדיוק כמו סנובורד ולכן הוא מלמד ומשפר את יכולות התמרון ושיווי המשקל שדרושים על השלג. כמו כן freebord הוא כלי מצויין בשביל לחסוך את הימים הראשונים של הנפילות הקשות בשלג.

איזה גודל של בורד אני צריך לקנות?

הבורדים של freebord מגיעים במגוון גדלים באורכים וברחבים שונים. 75,77,80 83 ו 85. גודל בורד מתאים נקבע על ידי גובה ומידת הנעליים של הגולש. רוכבים בעלי מידת נעל גדולה יכולים לכוון לבורד ה-85cm שלנו.

האם אני צריך לולאות קשירה?

כן, כל חבילת FREEBORD מגיעה עם לולאות S2 . לולאות אלו עוצבו במיוחד לפתיחה מהירה וקלה. בנוסף לכך הן מקנות שליטה גבוהה בפניות.

מהי המדיניות לגבי אחריות?

אנחנו עומדים מאחורי הבורדים שאנחנו בונים. אם נתקלת בבעיה שלך לנו מייל או התקשר ואנחנו נטפל בזה.

מה קורה אם אני צריך חלקי חילוף?

גולש freebord טוב יודע שלטפל בציוד שלו זה חיוני בשביל לרכב טוב. לכן כוונונו של הבורד על בסיס קבוע הוא חובה. ככל שהנפילות קשות יותר תצטרך להחליף את הציוד שלך או לכוון אותו יותר. לגבי חלקי חילוף ברר איתנו בטלפון או במייל (ראה פרטים בעמוד צור קשר).